Přihlášení

Vyplňte uživatelské jméno a heslo, které vám bylo zasláno při registraci nebo první objednávce.

Zapoměli jste své heslo?

Pokud jste zapoměli své jméno nebo, můžete si o něj napsat. Vyplňte email a nové heslo vám bude automaticky zasláno.

Vyhledávání

Zadejte vyhledávaný výraz a klikněte na tlačítko Hledej.Na oslavu

Fotogalerie s tipy, které Vám pomohou s vhodným výběrem kytice pro každou příležitost. Ve fotogaleriích naleznete základní typy dárkových vazeb, díky kterým si můžete dopředu udělat představu o kytici, kterou pro Vás uvážeme.

Pestrá dárková kyticeOslavy výročí, svátků a narozenin

Tyto kytice jsou často určeny pro slavnostní chvíle, při kterých se schází větší počet lidí. Aby kytice opravdu potěšila a zaujala, je lépe vybrat ji tak, aby se v ní odrážela slavená příležitost i věk, vkus či společenské postavení oslavence.  

Kytice pro dámy - fotogalerie

Pro dámy romantického založení vyberte nejlépe kulatou kytici jemných barev a květů. Pro dámy vyššího věku nebo konzervativního založení se vždy hodí kulaté míchané kytice, nejčastěji pestřejších barev. Pro ženu, která inklinuje k kytice pro mužemodernímu minimalismu, neváhejte zvolit kytice netradičního tvaru se zajímavými a neotřelými prvky. 


Kytice pro muže - fotogalerie

Pro muže je ideální vysoká kytice, zpravidla z exotických květů, bez romantické přízdoby. Žádoucí je spíše minimalistický či lehce extravagantní, popř. až strohý styl vazby. Jako velmi vhodnou barvou pro mužskou kytici se jeví fialová, která symbolizuje úspěch a obdiv. Odvozuje se od královských obřadů a reprezentuje hrdost a důstojnost.

Kytice k promoci

Promoce a kariéra - fotogalerie

K oslavě úspěchu květiny neodmyslitelně patří. Pro příležitosti jako je dosažení velkého cíle či povýšení v zaměstnání, úspěšné ukončení studia či vítězství v soutěži doporučujeme moderní, netradiční, až extravagantní typy kytice. Nové, neznámé a neobvyklé, stejně jako to, co nás čeká?

Kytice k narození dítěte

Kytice k narození dítěte - fotogalerie

Dejte svoji radost najevo krásnou kyticí pro maminku! Pro tuto emotivní a šťastnou příležitost doporučujeme kytice v romantickém stylu, plné květů, rozmanitých tvarů, ale nejlépe samozřejmě kulaté. Součástí kytice mohou být symbolické ponožtičky, botičky nebo dudlík. Za chlapečka můžete přinést kytici modrou, za holčičku růžovou, nebo zvolte neutrální vznešenou bílou.