Přihlášení

Vyplňte uživatelské jméno a heslo, které vám bylo zasláno při registraci nebo první objednávce.

Zapoměli jste své heslo?

Pokud jste zapoměli své jméno nebo, můžete si o něj napsat. Vyplňte email a nové heslo vám bude automaticky zasláno.

Vyhledávání

Zadejte vyhledávaný výraz a klikněte na tlačítko Hledej.Inspirace

Na oslavu

Fotogalerie s tipy, které Vám pomohou s vhodným výběrem kytice pro každou příležitost. Ve fotogaleriích naleznete základní typy dárkových vazeb, díky kterým si můžete dopředu udělat představu o kytici, kterou pro Vás uvážeme.

další informace

Romantické kytice

Fotogalerie romantických kytic pro zamilované

další informace

Smuteční květiny

Ačkoli smuteční vazba je na první pohled svázána nejvíce pravidly, i tato aranžmá se neustále vyvíjí a prostor pro originální a kvalitní vazbu a kombinace materiálů je velký. Jelikož doprovází zesnulého na jeho poslední cestě, patří smuteční aranžmá k luxusnějším typům vazby.

další informace

Do bytu

Trvanlivá květinová aranžmá jsou skvělou a nenákladnou dekorací každého interiéru. Radost vám přinese nejen krása samotných květin, ale také pohled na tvořivé a překvapivé kombinace rostlin, nádob a doplňků, kterými si můžete sami v bytě vytvořit zcela nové a jedinečné zákoutí.

další informace

Do firmy

Nabízíme květinová aranžmá vhodná na výzdobu komerčních prostor jako recepce, restaurace, sály, kanceláře, výstavní haly a podobně. Dále se zabýváme vazbou kytic a aranžmá určených pro předání na veřejné slavnostní příležitosti. Naše služby jsou následující:

další informace

Na svatbu

Pro tento krásný a jedinečný den Vám nabízíme kompletní a profesionální služby, odborné poradenství, svatební vazbu i dodání a aranžování květinové výzdoby přímo na místě.

další informace

Tipy a trendy

další informace

Svíčky Yankee Candle

Trvalou součástí našeho sortimentu se staly vonné svíčky a vůně do inetriéru známé značky Yankee Candle, které se svou výjimečnou kvalitou postupně staly nejznámějšími a nejprodávanějšími na světě.

další informace